Проект USAID DOBRE виступить партнером Форуму «Таврійські горизонти»

З 2016 року на території Херсонської області успішно впроваджується проект «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність (DOBRE)», який виконується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Проект направлений на сприяння місцевим органам самоврядування у підвищенні ефективності управління ресурсами та послугами, які відповідають пріоритетам громади.

Меморандум про співпрацю та партнерство між проектом «DOBRE»  та Херсонською обласною державною адміністрацією було підписано в рамках проведення ІХ Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти», який відбувся 30 вересня 2016 року в м.Нова Каховка.

Від Херсонської області участь у проекті беруть п’ять об’єднаних територіальних громад: Асканіє-Нова, Кочубеївська, Музиківська, Присиваська, Чаплинська.

Завдяки підтримці проекту «DOBRE» в громадах впроваджуються наступні проекти: проведення заходів з водопостачання, встановлення дитячих ігрових майданчиків, створення центрів розвитку, проведення ремонтних робіт в закладах соціальної інфраструктури, розвиток туризму тощо.

У рамках співпраці проект «DOBRE» виступить партнером Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти», який цього року проходитиме 21 вересня 2018 року в м.Києві.

Також під час Форуму відбудеться дискусійна платформа на тему: «Презентація економічних стратегій ОТГ Херсонської області», у рамках якої представники ОТГ області презентуватимуть свої здобутки та проекти, будуть обговорені питання щодо підтримки стратегічного розвитку, створення нових можливостей для зростання громад в Програмах USAID та ЄС.

Comments are closed.