27 жовтня відбулось чергове засідання робочої групи з розгляду поточного стану будівництва перевантажувального терміналу компанією «Нібулон»

Сьогодні відбулось засідання робочої групи з розгляду питання будівництва об’єктів транспортної інфраструктури «Перевантажувальні термінали з відвантаження зернових та олійних культур на річковий та морський транспорт» в м.Гола Пристань, яка була створена для оперативного опрацювання питань у ході впровадження інвестпроекту «Нібулон»  в області.

На засіданні розглянули питання відведення земельної ділянки для будівництва, проведення екологічної експертизи та будівництво залізничного переїзду і реконструкція мосту в селищі Козацьке.

Відповідно до  рішення робочої групи Голопристанська міська рада оперативно надасть дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки на території м. Гола Пристань, а також у тижневий термін дирекція залізничних перевезень має супроводжувати проект у проходженні процедури отримання технічних умов на будівництво та облаштування залізничного переїзду.

«Для області це один з пріоритетних проектів, тому ми будемо надавати максимальну підтримку для найшвидшого впровадження проекту», – зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв.

Кінцевий термін впровадження об’єкту – перше півріччя 2017 року.

Comments are closed.