Під час Форуму представлено ключові інвестиційні проекти й перспективні майданчики Херсонщини для впровадження «зелених технологій»

В рамках панельної дискусії «Впровадження «зелених технологій» сьогодні – ключ до сталого розвитку»  було представлено інвестиційний потенціал відновлювальної енергетики Херсонської області.

Яскравим прикладом інвестиційної привабливості даної сфери стала презентація проекту будівництва Дніпро-Бузької вітрової електростанції сумарною потужністю 110 МВт, яка планується до впровадження вже найближчим часом.

Напрямок розвитку енергетики з використанням сонця висвітлив заступник директора по південному регіону холдингу KNESS, які реалізували цілу низу проектів на Херсонщині у 2017 році.

Після виступу за темою «Інвестиційний потенціал відновлювальної енергетики Херсонської області» представники закордонних інвесторів з Німеччини висловили бажання детальніше познайомитися з можливостями у вказаному напрямку та пообіцяли у робочому порядку зустрітися для обговорення можливих напрямків співробітництва у сфері дахових ФЕС великої потужності на дахах комунальних об’єктів області.

Comments are closed.