Херсонщина представлена на Бізнес Форумі «Україна та Італія: можливості для партнерства та кооперації на Європейських ринках»

Сьогодні, 21 квітня, в італійському місті Падуя в рамках події «4 Дні для України» проходить Бізнес Форум «Україна та Італія: можливості для партнерства та кооперації на Європейських ринках». Херсонщину на заході представляє заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук.

Серед учасників Форуму представники близько 100 італійських компаній, керівники український та італійських бізнес-асоціацій, торгових палат, місцеві урядовці.

Основні теми для обговорення – зміцнення українсько-італійської торгово-економічної й інвестиційної кооперації, перспективи спільних проектів в галузях інфраструктури, освіти, культури, розширення мережі транспортного сполучення між країнами.

Зокрема, Євген Рищук представив італійським колегам аграрний потенціал Херсонщини, визначив пріоритетні проекти для співпраці в галузі альтернативної енергетики, туризму, поводження з твердими побутовими відходами, а також запросив учасників відвідати ювілейний Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти», який проходитиме на Херсонщині у вересні поточного року.

Також на 22 квітня заплановано урочисте підписання Протоколу про наміри щодо співпраці між Херсонською областю та провінцією Падуя, що стане потужним поштовхом для розвиту міжрегіональної співпраці.


Comments are closed.