Херсонська область та Провінція Падуя уклали Резолюцію про взаєморозуміння та партнерство

 

Під час Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» у м.Нова Каховка 29 вересня поточного року голова Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв та віце-президент провінції Падуя регіону Венето (Італія) пан Фабіо Буі підписали Резолюцію про взаєморозуміння та партнерство.

Для участі у Форумі завітала поважна Італійська делегація на чолі з Першим секретарем Посольства Італії в Україні пані Аліче Аморіелло. Разом з паном Буі Україну відвідали Почесний консул України в регіоні Венето пан Марко Тозон та президент Асоціації промисловців Падуі пан Стефано Брессан.

 

 

 

Слід зазначити, що співпраця між Херсонщиною та провінцією Падуя була започаткована ще у 2015 році, а в квітні 2017 року під час Бізнес Форуму «Україна та Італія: можливості для партнерства та кооперації на Європейських ринках», що відбувся в рамках події «4 Дні для України», заступником голови обласної державної адміністрації Євгеном Рищуком було представлено потенціал Херсонщини.

 

 

 

Міжрегіональна співпраця відбуватиметься в різних економічних та гуманітарних сферах, зокрема на сьогодні вже опрацьовані питання можливої кооперації з італійськими партнерами в галузі модернізації та реконструкції міжнародного аеропорту «Херсон», впровадження та використання відновлювальних джерел енергії, переробки сільськогосподарської продукції з її подальшим експортом до Італії. Цікавими для обох сторін напрямами залишаються галузь виробництва органічної продукції, створення спільних промислових підприємств та інноваційних технопарків.

 

Сторони домовились продовжувати та поглиблювати ділову кооперацію, зокрема шляхом розробки окремого документу – плану практичних заходів по реалізації спільних проектів та програм. Наразі даний документ готується обласною державною адміністрацією та найближчим часом буде подано на погодження та внесення коректив до Адміністрації Провінції Падуя.

 

 

 

 

Також в рамках урочистого нагородження відзнаками Форуму «Таврійські горизонти – хроніка успіху», за налагодження дружніх відносин між Україною та Італією було нагороджено Почесного консула України у регіоні Венето Марко Тозона.

 

 

 

 

У рамках 2-го дня Форуму італійські гості взяли участь в урочистому відкритті науково-виробничого підприємства «5 елемент», який спеціалізується на виробництві нано добрив, що застосовуються для збільшення врожаю зернових й овочевих культур та сприяють відновленню й збереженню ґрунту.

 

Також для гостей Форуму було організовано відвідання передового підприємства Херсонщини в сфері виробництва томатної пасти ФГ «Інагро». Саме ця компанія вперше в області розпочала виробництво органічної томатної пасти для можливості її подальшого експорту, у тому числі до країн Європейського Союзу.

Comments are closed.