Облдержадміністрація розпочинає підготовку до щорічного інвестфоруму «Таврійські горизонти»

Сьогодні, 6 березня, в обласній державній адміністрації відбулась перша в цьому році нарада щодо організації проведення в області у 2017 році щорічного Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток», яку провів в.о. заступник голови обласної державної адміністрації Євген Рищук.

Цьогоріч Форум святкуватиме власний ювілей – десяту річницю проведення саме на Херсонщині, тому для гостей заходу обласна державна адміністрація планує випустити тематичний фільм про історію успіху реалізованих в рамках «Таврійських горизонтів» проектів, меморандумів та угод.

Євген Рищук звернув увагу на те, що для успішного проведення Міжнародного інвестиційного форуму необхідно проаналізувати роботу у 2016 році для того, щоб визначитися з основними напрямками й темами панельних дискусій.

Окрім того, було запропоновано представити Херсонську область як сучасний регіон відповідно до бізнес-трендів. Адже важливо зацікавити у співпраці не тільки українських підприємців, а й іноземних інвесторів.

Робота щодо організації триватиме впродовж року до вересня, коли й заплановано провести Міжнародний інвестиційний форум «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток». Дата заходу наразі уточнюється.


Comments are closed.