Представити проект на Форумі

Назва проекту

Опис проекту (Короткий опис проекту, включаючи ключові переваги для інвестора, яким чином цей проект / компанія залучатиме кошти і збільшить обсяги коштів з інвестиціями)


Товари/Послуги (товари/послуги які будуть випускатися/впроваджуватися)


Огляд ринку (цільові клієнти та ринки)

Потреба в інвестиціях

Кількість та тип (сума необхідних інвестицій в дол. США та тип, наприклад спільне підприємство та інше)


Деталі (деталізація необхідних інвестицій, на що саме будуть витрачені інвестиційні кошти: будівництво приміщень, закупівля обладнання (вказати якого саме), підготовчі роботи (вказати які саме), і т.п. Розрахунок суми інвестицій по періодам (роки і місяці). Вказати ключові економічні параметри проекту)

Місце знаходження та інфраструктура

Місце знаходження (місце знаходження; відстань до обласного центру, км)

Характеристика земельної ділянки

Площа (площа земельної ділянки у квадратних метрах)


Право власності


Цільове призначення земельної ділянки


Фактичне використання


Інші характеристики ділянки (наявні будівлі, конструкції, дерева, прилеглі ділянки, які можуть вплинути на проект інше)


Інфраструктура - Доступ до транспортної інфраструктури(відстань до найближчих транспортних артерій та ключових об’єктів інфраструктури (аеропорти, порти, залізничне сполучення інше)


Інфраструктура - Доступність до інженерно-технічної інфраструктури(доступність та відстань до води, газу, електроенергії каналізації та їх характеристика та інше)

Ресурси та послуги

Доступ до ресурсів та послуг - Наявність необхідних ресурсів(які природні ресурси необхідні для забезпечення виробництва)


Характеристика наявних активів - Наявність будівель/ структура та їх характеристика (будівлі, які використовуватимуться для проекту, план розміщення, площа, кількість поверхів, технічний стан, необхідність у ремонті або демонтажі)


Характеристика наявних активів - Наявне обладнання (коротка характеристика, необхідність у ремонті або демонтажі)


Доступність і якість робочої сили - (наявність людських ресурсів з відповідними навичками та знаннями, спеціалізованих навчальних закладів, вказати приклади аналогічних проектів / підприємств в регіоні, рівень середньої заробітної плати та безробіття в регіоні)

Регулюючі аспекти

Необхідні дозволи та ліцензії - (Перелік ліцензій та термін, який потрібен для їх отримання)


Екологічні обмеження та вимоги - (у разі наявності)


Існуючи пільги та преференції - (у разі наявності)

Інше

Інше - (інша інформація: наявність аудійованої фінансової звітності, інших ключових фінансових показників, зацікавлених співінвесторів і т.д.)

Контакти

I am text block. Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.