Норвезька компанія  NBT AS стане генеральним партнером Форуму «Таврійські горизонти»

Стратегія реалізації енергетичного потенціалу Херсонщини продовжує імплементацію в конкретних інвестиційних проектах.

Так, у 2018 році  генеральним партнером Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» виступить норвезький виробник в галузі вітроенергетики NBT AS. Компанія вже має значний досвід роботи на ринку альтеративної енергетики в Китаї, має офіси в Осло, Лімасолі, Пекіні, Карачі та Києві.

Вже восени поточного року розпочнуться підготовчі роботи до будівництва даною компанією вітроелектростанції в Чаплинському районі Херсонської області потужністю 250 МВт. Після завершення будівництва станція вироблятиме близько 900 000 МВт год. на рік, що дозволить забезпечити електроенергією 250 тис. людей. Загальний обсяг інвестицій на реалізацію проекту складе близько 370 млн євро.

У рамках Форуму Генеральний директор NBT AS пан Йоар Вікен представить проект учасникам заходу та розповість про очікування європейського бізнесу від України.

До того ж, Херсонська обласна державна адміністрація та NBT AS в особі керуючої локальної компанії укладуть меморандум про співпрацю, яким будуть закріплені основні принципи діяльності інвестора в області.

Comments are closed.