Реалізація проектів, започаткованих в рамках Міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» продовжується  

21 березня у селі Олександрівка Білозерського району відбудеться урочиста церемонія запуску будівництва вітрової електростанції
ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція».

Дніпро-Бузька вітрова електростанція загальною потужністю 110 МВт буде розміщена на території Білозерського району Херсонської області на півдні України. Вона складатиметься з 25 турбін.

Запланований обсяг інвестицій – 165 млн євро, планується створення
40 нових робочих місць. Будівництво вітрової електростанції забезпечить робочі місця для місцевої громади, збільшить надходження до місцевого бюджету та забезпечить реалізацію соціальних проектів на території с.Олександрівка.

Інвестором виступають компанії Akuo Energy (провідна французька компанія у сфері відновлювальної енергетики, яка займається розвитком, фінансуванням, будівництвом та експлуатацією електростанцій на відновлюваних джерелах енергії) та Greenworx Holding (Королівство Бельгія).

В рамках Херсонського міжнародного економічного форуму «Таврійські горизонти» у 2018 році укладено меморандум між Херсонською обласною державною адміністрацією та ТОВ «Дніпро-Бузька вітрова електростанція» про співпрацю щодо реалізації проекту в галузі альтернативної енергетики в Херсонській області.

З метою супроводження реалізації проекту розпорядженням голови обласної державної адміністрації від 15 листопада 2017 року № 876 створено робочу групу за участю керівництва ОДА та представників територіальних органів влади.

Comments are closed.