ФАО виступить партнером Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток»

Одним з партнерів Міжнародного інвестиційного форуму «Таврійські горизонти: співпраця, інвестиції, економічний розвиток» виступає Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО), що займається проблемами розвитку сільських регіонів і сільськогосподарського виробництва в системі ООН. Девіз організації: «допомагаємо побудувати світ без голоду».

Щороку, 16 жовтня, Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) відмічає Всесвітній день продовольства з нагоди заснування організації в 1945 році. Більш ніж в 150 країнах по всьому світу проводяться різноманітні заходи, від марафонів і маршів боротьби з голодом до виставок, культурних уявлень, змагань і концертів, які сприяють інформованості та діям заради тих, хто страждає від голоду, і необхідності забезпечення продовольчої безпеки і повноцінного харчування для всіх.

До Всесвітнього дня продовольства, який проводиться ФАО, 29 вересня 2017 року в м.Нова Каховка під час Міжнародного інвестиційного форуму, буде висвітлено питання щодо усунення головних причин міграції шляхом інвестицій в продовольчу безпеку та сільський розвиток.

Спікером з цього питання виступить Михайло Малков, міжнародний консультант Продовольчої та сільськогосподарської організації ООН (ФАО).

Запрошуємо Вас до обговорення в рамках Форуму питань міграції, зростання екстремальних погодних явищ, пов’язаних зі зміною клімату, створення комфортних умов у сільській місцевості, а також приєднатись до участі щодо пошуку шляхів їх вирішення.

Більш детально про День продовольства https://www.youtube.com/watch?v=SP64ZRJW71U&feature=youtu.be

Також до Всесвітнього дня продовольства ФАО запроваджено Конкурс плакатів та відео. У Конкурсі можуть взяти участь всі бажаючі віком від 5 до 19 років. Термін подачі заявок до 16 листопада 2017 року. Переможці отримають подарунки та нагороди.

Конкурс закликає дітей та підлітків задіяти свою уяву і запропонувати ідеї на тему Всесвітнього дня продовольства з такими лозунгами: «Змінемо майбутнє міграційних потоків. Інвестуємо в продовольчу безпеку і сільський розвиток».

Великі переміщення людей створюють складні проблеми, що вимагають глобальних дій. ФАО звертається до дітей та підлітків віком від 5 до 19 років, щоб вони розповіли, як продовольча безпека і сільський розвиток можуть змінити майбутнє міграційних потоків. Для цього є дві можливості. Створити плакат або зняти відео на тему Всесвітнього дня продовольства і взяти участь в Конкурсі 2017 року.

Більш детально про Конкурс за посиланням https://www.fao.org/world-food-day/2017/contest/ru/

Comments are closed.