Рада туристичних міст та регіонів України

У рамках інвестиційного форуму «Таврійські горизонти» 30 вересня, під головуванням  директора Департаменту туризму та курортів Мінекономрозвитку України  Івана Ліптуги  відбулось засідання Ради туристичних міст та регіонів.

«Важливо засідання нашої ради проводити у різних містах,  тому що знаходячись безпосередньо на місцях, зокрема зараз на Херсонщині, ми можемо оцінити увесь туристичний та економічний потенціал областей»,- зазначив Іван Ліптуга.

Він розповів, що зараз на погоджені Мінфіну знаходиться Програма  щодо розвитку туризму в Україні на 2016-2026, що дасть змогу фінансувати відповідні у цій сфері.

У ході засідання були підбиті підсумки літнього сезону 2016 року в Одеській, Миколаївській, Закарпатській та Херсонській областях та розглянуті проблемні питання, а також плани щодо подальшої діяльності.

Тетяна Волинець, директор Департаменту інвестиційної, туристично-курортної діяльності та промислової політики ОДА презентувала підсумки Херсонської області. Вона акцентувала увагу на збільшенні кількості туристів до 3,5 млн. осіб, що стало рекордним за останні роки.

«Цього року 1 млн грн область отримала на розвиток туризму, дякуємо за увагу до нашої галузі керівництву області. Завдяки потужній рекламно-інформаційній компанії, правильній маркетинговій компанії, завдяки участі у всеукраїнських конференціях ми досягли туристичного «буму», коли усі пансіонати та готелі на узбережжі були зайняті», – розповіла Тетяна Волинець.

Окрім цього, були розглянуті питання використання потенціалу територій природно-заповідного фонду для створення туристичних продуктів, бальнеологічні ресурси Херсонщини та агрорекреаційні кластери.

За результатами третього засідання Ради туристичних міст і регіонів учасниками засідання було підготовлено Рекомендації щодо активізації розвитку сфери туризму та курортів в регіонах України.